چهارشنبه ۱۲ مهر۱۴۰۲

درباره حسابدار ما

«حسابدار ما» با هدف اصلی یاری رساندن به مدیران و صاحبان کسب و کار راه‌اندازی شده است. ارائه خدمت کاربردی به کسانی که به‌عنوان مدیر و یا صاحب هر کسب و کار، در حال فعالیت هستند. افرادی که موضوع بیزینس خود را انتخاب کرده‌اند و مشغول کار و تلاش‌اند.«حسابدار ما» در صدد است که کار هوشمندانه را جایگزین کار سخت کند. این به معنی کنار گذاشتن سخت‌کوشی نیست بلکه هدف، افزایش کارآیی و بهره‌وری و در نتیجه بدست آوردن حداکثر سود از کسب و کار است و سود، همان فصل مشترک دو علم اقتصاد و حسابداری است. به همین جهت است که «حسابدار ما» در دو حیطه اساسی، به مدیران، صاحبان، حسابداران و فعالان کسب و کار یاری می‌رساند.

درباره حسابدار ما

حیطه اول، افزایش دانش و آگاهی مالی است که از طریق کمک به آشنایی بیشتر مدیران و کارآفرینان با تشخیص نتایج درست و اطمینان‌بخش فرآیندهای حرفه حسابداری، گزارشگری و صورت‌های مالی میسر می‌شود.
حیطه دوم، افزایش آگاهی مدیران درخصوص مفاهیم مهم اقتصادی است. چراکه پایه و اساس موفقیت در هر بیزینس، اخذ تصمیمات مناسب اقتصادی است و این موضوعِ با اهمیت، آشنایی هرچه بیشتر فعالان و صاحبان کسب و کار با علم اقتصاد را می‌طلبد تا بتوانند گزارش‌های مالی را از نقطه نظر اقتصادی نیز بسنجند و به هدف اصلی کسب و کار یعنی بازدهی مطلوب یا همان سود برسند.
بدین‌ترتیب، «حسابدار ما» ضمن تأیید لزوم به‌کارگیری علومی هم‌چون مدیریت و غیره، به ارائه مطالب کاربردی در دو حوزه حسابداری و اقتصادی خواهد پرداخت. ضمن اینکه، قصد ما ورود به مباحث صرفاً آکادمیک نیست و تمرکز ما بر کاربردی بودن مطالب برای فعالان و صاحبان کسب و کار است.

باز کردن چت
مشاوره رایگان مالی و مالیاتی
با سلام
شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره مالی و مالیاتی بهره مند شوید