چهارشنبه ۱۲ مهر۱۴۰۲

حسابداری مطالبات و بدهی‌ها

تا به حال به عنوان مدیر بیزینس، صاحب کسب و کار و خلاصه یک فعال اقتصادی، با این سوال مواجه شدید که حسابدارا چه خدماتی به شما ارائه میدن؟ اگر حسابداری رو از یک بیزینس حذف کنیم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اصلا چرا باید حسابدار استخدام کنید و هزینه‌های حسابداری کسب و کارتون رو پرداخت کنید؟
علاوه بر خدمات اصلی یعنی حسابداری مالیاتی، مالی و مدیریت، حسابدارا خدمات فرعی و جانبی دیگه‌ای رو هم به بیزینس‌ها ارائه میدن. درواقع در بسیاری از موارد، خدمات فرعی، پیش‌نیاز ارائه خدمات اصلی هستند و به عبارت بهتر حسابدارا با انجام خدمات فرعی، هم به کسب و کار منفعت می‌رسونن و هم داده‌ها و اطلاعات مالی رو فراهم میکنن که برای انجام خدمات اصلی حسابداری، بهشون نیاز دارند. در این قسمت، یکی از مهم‌ترین خدماتی که حسابدارا به کسب و کار شما ارائه میدن، یعنی حسابداری مطالبات و بدهی‌ها رو بهتون معرفی می‌کنیم.

تماشای این ویدیو به درد چه کسانی می‌خورد؟
– مدیران شرکت‌ها
– صاحبان مشاغل و کسب و کار
– کارآفرینان
– فعالان اقتصادی
– مدیران مالی و حسابداران

فراموش نکنید که هوش و حواس مالی، کارگاه آموزش حسابداری نیست، بلکه هدفش اینه که به مدیران و کارآفرینان اقتصادی کمک کنه تا دانش و آگاهی مالی و مالیاتی خودشونو به همون اندازه‌ای که برای مدیریت بیزینس و همکاری با حسابدارشون بهش نیاز دارن افزایش بدن.

سوالات متداول

یکی از رایج‌ترین و مهم‌ترین مشکلات بیزینسها در کشورمان چیست؟

متاسفانه به هم ریختگی و بی نظمی در حساب و کتاب اشخاص طرف حساب، یکی از رایج‌ترین و مهمترین مشکلات بیزینسها تو کشورمونه.

یکی از پیش‌نیازهای لازم برای دادن تخفیف ها و جوایز از جانب بیزینس‌ها به مشتریان خوش‌حسابشان چیست؟

دادن تخفیف ها و جوایز از جانب بیزینس‌ها به مشتریان خوش‌حسابشون، فقط زمانی امکان‌پذیره که یه حسابدار خوب اون مشتریارو به مدیر و صاحب کسب و کار معرفی کنه.

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
باز کردن چت
مشاوره رایگان مالی و مالیاتی
با سلام
شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره مالی و مالیاتی بهره مند شوید