پنجشنبه ۳۱ خرداد۱۴۰۳

علی طالب زاده کیست؟

سلام. علی طالب‌زاده هستم.
من موسس و سرپرست تیم تولید محتوای وب‌سایت حسابدار ما هستم.
ما در این وب‌سایت، ویدیوها، مقالات و پادکست‌های آموزشی متنوعی رو در حوزه مالی و حسابداری، مالیات، بیمه و سایر موضوعات تجاری و اقتصادی تهیه و تولید می‌کنیم.
من سرپرستی تیم مشاوره مالی و مالیاتی وبسایت حسابدار ما را هم بر عهده دارم. هم‌اکنون، به تعداد زیادی از کسب و کارها و شرکت‌ها، مشاوره مالی و مالیاتی میدم و مسئول مستقیم ارائه خدمات مالی و حسابداری به بیزینس‌های زیادی هم هستم.

برای آشنایی بیشتر با من فیلم زیر را مشاهده کنید

هدف ها و دغدغه های من در دنیای مالی ، مالیاتی و حسابداری

در تمام دوران کاری و حرفه‌ایم، همیشه سه تا خواسته و دغدغه مهم داشتم و دارم.

  • اولین هدف، افزایش آگاهی مالی و مالیاتی کارآفرینان ایرانی است. کسانی که آستین بالا زدند و یک شرکت یا کسب و کار را راه ‌انداختند. من معتقدم با ارزش‌ترین آدمای هر کشور، کارآفرینان آن کشور هستند. یکی از مهم‌ترین نگرانی‌ها و دغدغه‌های کارآفرینان ایرانی، مسائل مالی و مالیاتی است، به همین دلیل، همیشه سعی کردم با مشاوره و انتقال تجربیاتم به آن‌ها، سهم کوچکی در حفظ و توسعه کسب و کارشان داشته باشم.
  • دغدغه دوم من، کمک به همکاران و اهالی حرفه حسابداری است. حسابداران و حسابرسان، بخاطر تغییرات زیادی که هم در استانداردهای حسابداری و هم تو قوانین و مقررات مالیات و بیمه وجود داره، دائما باید به‌روز باشن. به همین دلیله که وجود یه مرجع مطمئن واسه آموزش و انتقال دانش و تجربیات، خیلی میتونه توی کارشون بهشون کمک کنه.
  • و اما دغدغه سومم، آموزش کاربردی مسائل محیط کار، به تازه واردای حرفه حسابداریه. دانشجوها و فارغ‌التحصیلای جوونی که میخوان وارد بازار کار بشن و نیاز به یه مربی دارن تا تفاوتای محیط کار و تحصیلو بهشون بگه. همه میدونیم که در هر حرفه و شغلی، یه سری قلقها و نکات تجربی وجود داره که اگه در ابتدای کارت ازشون باخبر بشی، خیلی جلو میفتی، من خودم واسه یاد گرفتن خیلیاشون، وقت و هزینه زیادی صرف کردم.

اما همیشه سعی کردم این نکاتو به کسایی که تازه وارد حرفه میشن منتقل کنم، چون معتقدم انتقال تجربه و پرورش نیروی جدید، به نفع خودمونه. خیلی از کسایی که جزو نیروهای خودم بودن و بهشون مسیر حرفه‌ای شدنو آموزش دادم، الان مدیر مالی هستن و تو خیلی از پروژه‌های کاری، با هم همکاری و مشارکت خوبی داریم.
دقیقا واسه همین سه تا خواسته و دغدغه‌هام بود که در سال ۱۴۰۰، وبسایت حسابدار ما رو بنیان‌گذاری کردم.

هدف و شعار اصلی ما، افزایش دانش و آگاهی مالی و مالیاتی شماست.

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید