چهارشنبه ۱۲ مهر۱۴۰۲

آرشیو و مستندسازی

تا به حال به عنوان مدیر بیزینس، صاحب کسب و کار و خلاصه یک فعال اقتصادی، با این سوال مواجه شدید که حسابدارا چه خدماتی به شما ارائه میدن؟ اگر حسابداری رو از یک بیزینس حذف کنیم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اصلا چرا باید حسابدار استخدام کنید و هزینه‌های حسابداری کسب و کارتون رو پرداخت کنید؟
علاوه بر خدمات اصلی یعنی حسابداری مالیاتی، مالی و مدیریت، حسابدارا خدمات فرعی و جانبی دیگه‌ای رو هم به بیزینس‌ها ارائه میدن. درواقع در بسیاری از موارد، خدمات فرعی، پیش‌نیاز ارائه خدمات اصلی هستند و به عبارت بهتر حسابدارا با انجام خدمات فرعی، هم به کسب و کار منفعت می‌رسونن و هم داده‌ها و اطلاعات مالی رو فراهم میکنن که برای انجام خدمات اصلی حسابداری، بهشون نیاز دارند. در این قسمت، یکی از مهم‌ترین خدماتی که حسابدارا به کسب و کار شما ارائه میدن، یعنی آرشیو و مستندسازی رو بهتون معرفی می‌کنیم.

تماشای این قسمت به درد چه کسانی می‌خورد؟
  •  مدیران و صاحبان شرکت‌ها
  • مدیران و صاحبان حرفه و مشاغل
  • مدیران و صاحبان استارت‌آپ‌ها
  • فعالان اقتصادی
  • صاحبان ایده‌های تجاری
  • حسابداران

فراموش نکنید که هوش و حواس مالی، کارگاه آموزش حسابداری نیست، بلکه هدفش اینه که به مدیران و کارآفرینان اقتصادی کمک کنه تا دانش و آگاهی مالی و مالیاتی خودشونو به همون اندازه‌ای که برای مدیریت بیزینس و همکاری با حسابدارشون بهش نیاز دارن افزایش بدن.

سوالات متداول

چرا اسناد حسابداری کسب و کار، از اهمیت و منافع زیادی برخوردار هستند؟

اسناد حسابداری مدارک ارزشمندی هستن که به شکلی کاملاً حرفه‌ای و در قالب یک مجموعه منظم و استاندارد، خلاصه‌ای از اثرات مالی رویدادهای گذشته رو نمایش میدن.

علاوه بر بهره‌برداری مدیران و بخش‌های مختلف بیزینس، مدارک و آرشیو حسابداران برای چه اشخاص دیگری مفید و قابل استفاده است؟

رسیدگی‌های مالیاتی، قانونی و حسابرسی هم با اتکا به مدارک حسابداری سال‌های گذشته بیزینس انجام میشه. مدارکی که فقط در زونکن‌ها و آرشیو حسابدارا موجوده.

۵ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
باز کردن چت
مشاوره رایگان مالی و مالیاتی
با سلام
شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره مالی و مالیاتی بهره مند شوید