چهارشنبه ۱۲ مهر۱۴۰۲

آموزش اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی

آموزش حسابداری به زبان انگلیسی در وب‌سایت حسابدار ما

اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی را چرا باید یاد بگیریم؟

در این بخش، اصطلاحات و ادبیات انگلیسی حرفه حسابداری در قالب دوره‌ها، پکیج‌ها، مقالات، ویدیوها و پادکست‌های آموزشی متنوع، مفید و کاربردی ارائه می‌شوند. تسلط بر مفاهیم و مباحث حرفه حسابداری در زبان انگلیسی، یکی از ضرورت‌ها و نیازهای اصلی و اساسی هر شخصی است که با هدف کسب درآمد بالا و پایدار در حیطه حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی، تحلیل‌گری اقتصادی و تجاری، کارآفرینی، مدیریت کسب و کار و سایر زمینه‌های مرتبط فعالیت می‌کند. اکنون پرسش بااهمیت این است که چرا به یادگیری مفاهیم و اصطلاحات حسابداری به انگلیسی نیاز داریم؟

برای پاسخ به این پرسش، باید با مخاطبان اصلی دوره‌ها و پکیج‌های آموزش حسابداری انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما آشنا شوید و اگر جزو آن‌ها هستید، پیشنهاد می‌کنیم، حتماً از دوره‌ها و محتواهای آموزشی این بخش استفاده کنید.

چه کسانی به آگاهی از اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی نیاز دارند؟

به طور کلی مخاطبان اصلی دوره‌ها، پکیج‌ها، مقالات، ویدیوها و پادکست‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما، به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

دسته اول

کسانی هستند که قصد دارند برای تحصیل یا کار در رشته‌های مالی و حسابداری، به کشورهای انگلیسی‌ زبان مانند کانادا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، انگلستان، نیوزلند و غیره  مهاجرت کنند.

دسته دوم

اهالی و فعالان حرفه مالی، اعم از مدیران مالی، حسابرسان و حسابدارانی هستند که در ایران مشغول به کار هستند و قصد دارند مسئولیت‌ها و سمت‌های مختلف مالی و حسابداری را در شرکت‌ها و کسب و کارهای ایرانی و فعال در عرصه بین‌المللی (نظیر صادرکنندگان و واردکنندگان) و یا نمایندگی‌ها، شعب و یا واحدهای مرتبط با شرکت‌های خارجی بر عهده بگیرند.

دسته سوم

 دانشجویان، دانش‌آموزان و محصلین رشته‌های مختلف مالی، حسابداری، مدیریت، اقتصاد، بازرگانی و نظایر آن‌ها هستند که قصد دارند در مقاطع عالی و بالاترِ رشته خود، ادامه تحصیل دهند و یا در این حرفه شروع به کار نمایند.

در ادامه این سه دسته را بیشتر معرفی می‌کنیم.

1- آموزش حسابداری به زبان انگلیسی برای  مهاجرت تحصیلی یا کاری

اگر تصمیم دارید برای کار یا تحصیل مهاجرت کنید، از دوره‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما، برای افزایش آمادگی حرفه‌ای خود در مهاجرت، استفاده کنید.

آموزش حسابداری به زبان انگلیسی برای مهاجرت

قبل از هر چیز لازم است بدانید که رشته مالی و حسابداری در کشورهای انگلیسی‌زبان دارای مقبولیت و فرصت‌های شغلی مناسب و خوبی است و در بسیاری از جایگاه‌های شغلی نظیر حسابدار خبره (قسم خورده) و یا حسابدار مالیاتی، از درآمدهای فوق‌العاده بالایی‌ هم برخوردار است. بنابراین حتی اگر در این رشته تحصیل یا تجربه‌ای هم ندارید، در صورتی‌که تصمیم گرفته‌اید به سایر کشورها مهاجرت نمایید، حسابداری، انتخاب مناسبی به‌عنوان شغل و حرفه شما در آن کشورها محسوب خواهد شد.
حتی اگر شغل شما در کشور مقصد، مشاغلی غیر از حرفه مالی و حسابداری است، باید بدانید که آگاهی از لغات زبان تخصصی حسابداری، در بسیاری از رشته‌ها و حرفه‌ها، نظیر مدیریت، اقتصاد، بازرگانی، فروش و بازاریابی، امور اداری و منابع انسانی، تجارت، سرمایه‌گذاری در بازار بورس و غیره، کاربرد فراوانی دارد. در نتیجه هر شخصی که به اصطلاحات انگلیسی حسابداری مسلط باشد، ضمن برخورداری از رزومه کاری و تخصصی قوی‌تر، به توانایی و مهارت بیشتری در این مشاغل، دست خواهد یافت.
فراموش نکنید که اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید، ضمن در نظر گرفتن علاقه‌ی خود، رشته‌های مختلف مالی، حسابداری، بازرگانی، مدیریت، اقتصاد، تجارت، کسب و کار و مانند آن‌ها را مورد توجه ویژه‌ای قرار دهید، چراکه تحصیل و مهارت در این رشته‌ها، فرصت‌ها و موقعیت‌های شغلی بسیار مناسبی را برای شما در کشورهای انگلیسی زبان خارجی ایجاد می‌کند. در بخش آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما، می‌توانید اصطلاحات، ادبیات، مفاهیم و مباحث مهم و کاربردی انگلیسی این حرفه را فرا بگیرید.
در صورتی‌که جزو هر کدام از اشخاص بالا هستید، تسلط بر اصطلاحات انگلیسی حسابداری، پیش‌نیاز ضروری و حیاتی مهاجرت کاری یا تحصیلی شما محسوب می‌شود. فراموش نکنید که بسیاری از کسانی که تصمیم به مهاجرت می‌گیرند، تمام وقت و انرژی خود را صرف یادگیری زبان عمومی می‌کنند، اما نباید فراموش کرد که علاوه بر زبان عمومی، باید میزان تسلط بر زبان تخصصی حرفه و شغلی که قصد دارید در آن فعالیت کنید را نیز تقویت نمایید. بنابراین اگر مثلاً حسابدار هستید و با مفاهیم این حرفه در زبان فارسی آشنایی دارید، باید برای مهاجرت، حتماً توانایی معادل‌سازی لغات تخصصی حسابداری انگلیسی به فارسی را داشته باشید.
فراموش نکنید که لازم نیست نگران سطح زبان انگلیسی خود باشید، چون دوره‌ها و پکیج‌های آموزشی ما، مفاهیم را از مقدماتی‌ترین سطوح و به روش‌های نوین، به شما ارائه می‌دهند و پس از به اتمام رساندن آن‌ها، به شکل انکارناپذیری، متوجه ارتقاء و افزایش تسلط خود بر اصطلاحات تخصصی حسابداری تحت دو زبان فارسی و انگلیسی خواهید شد.

2- بهره مندی از دوره های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی برای شاغلین حرفه مالی و حسابداری

اگر در ایران مشغول کار در حرفه مالی و حسابداری هستید، با بهره‌مندی از دوره‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما،

رزومه کاری خود را متمایز کنید.

آموزش حسابداری به زبان انگلیسی برای شاغلان

بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارهای خارجی، در ایران صاحب شعبه و نمایندگی هستند و کار در اکثر آن‌ها به‌عنوان مدیر مالی یا حسابدار، علاوه بر بهره‌مندی از مزایا و درآمدهای ارزی و ریالی قابل توجه، جذابیت‌ها و فرصت‌های ارزشمند دیگری نظیر مأموریت‌های خارجی، تعامل با اشخاص و طرف حساب‌های بین‌المللی و آشنایی با رویه‌ها و محیط کار حرفه‌ای مالی و غیرمالی کشورهای توسعه یافته را برای شما فراهم می‌کند.
علاوه بر این، بسیاری از شرکت‌های ایرانی، دارای فعالیت‌ها و معاملات بین‌المللی (نظیر صادرات و واردات) هستند و با طیف وسیعی از تأمین‌کنندگان و مشتریان خارجی در ارتباط هستند. شرکت‌هایی که استخدام و کار در اکثر آن‌ها، از جذابیت‌های درآمدی و تجربی بالایی برای بسیاری از اهالی حرفه مالی و حسابداری برخوردار است.
فراموش نکنید که پیش‌شرط اولیه و اساسی جذب و همکاری در همگیِ این شرکت‌ها و کسب و کارها، تسلط بر اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی است.

تیم تولید محتوای وب‌سایت حسابدار ما، به‌عنوان سایت تخصصی آموزش حسابداری، دوره‌ها، پکیج‌ها، مقالات، ویدیوها و پادکست‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی را برای تمامی اهالی این حرفه تهیه و ارائه کرده است.

فراموش نکنید که این دوره‌ها، برای همه‌ی اشخاص، فارغ از سطح زبان انگلیسی آن‌ها مناسب است، چرا که دوره‌ها و محتواهای آموزشی ارائه شده، 

با روشی منحصر به فرد و جدید 

تهیه گردیده و از سطوح مقدماتی آغاز و به‌تدریج پیشرفته خواهند شد. 

بنابراین حتی اگر حسابداری هستید که تسلط بسیار کمی بر زبان انگلیسی دارید، می‌توانید با بهره‌مندی از روش‌های روان و مناسبی که برای ارائه مطالب در دوره‌های آموزش اصطلاحات حسابداری به انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما مورد استفاده قرار گرفته، ضمن مرور مفاهیم فارسی و نام‌آشنای حرفه مالی، آنها را تحت زبان انگلیسی نیز فرا بگیرید و از این طریق، سطح زبان انگلیسی و تخصصی خود را ارتقا دهید.
شکی نیست که دوره‌های آموزش اصطلاحات حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما، نه‌تنها برای اهالی حرفه مالی و حسابداری، بلکه برای متخصصان و صاحبان سایر رشته‌ها، مشاغل و مهارت‌ها مانند مدیریت، فروش و بازاریابی، اداری و منابع انسانی، بازرگانی، اقتصاد، تجارت، تحلیل‌‌گری سهام و غیره نیز، بسیار مناسب هستند. چراکه اصطلاحات و لغات زبان تخصصی حسابداری، کاربرد غیرقابل انکاری در سایر رشته‌ها و عرصه‌های کسب و کار و فعالیت‌های اقتصادی دارد.

پس اگر در ایران شاغل هستید، با یادگیری حسابداری به زبان انگلیسی، فرصت‌ها و موقعیت کاری و حرفه‌ای خود را تا میزان قابل توجهی ارتقا دهید.

3- دوره های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی ضرورتی برای کارآموزان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط  با حوزه مالی

اگر در رشته‌های مختلف مرتبط با امور مالی، حسابداری، مدیریت، اقتصاد، بازرگانی و نظایر آن‌ها در حال تحصیل یا کارآموزی هستید و یا به‌تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اید، حتماً از دوره‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما استفاده کنید.

امروزه تسلط به لغات و اصطلاحات تخصصی حسابداری به انگلیسی ،برای شاغلین تازه کار این حوزه ،  یک ضرورت است

آموزش حسابداری به زبان انگلیسی برای کارآموزان و محصلان رشته حسابداری

اگر در رشته‌هایی نظیر حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب و کار، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، اقتصاد، حقوق، حسابرسی داخلی، حسابرسی مالیاتی، مهندسی صنایع، مدیریت بیمه، مدیریت فروش و بازاریابی و مانند آن‌ها، به‌عنوان دانشجو، دانش‌آموز و یا محصل، مشغول به تحصیل هستید، به دوره‌ها، پکیج‌ها، مقالات، ویدیوها و پادکست‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما، نیاز ویژه‌ای دارید.
اگر قصد دارید در مقاطع عالی و بالاتر رشته تحصیلی خود ادامه تحصیل دهید، حتماً از دوره‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما استفاده کنید، چراکه تقریباً در تمامی رشته‌های تحصیلی، اکثر منابع و مقالات پژوهشی و تحقیقاتیِ به‌روز و قابل اتکا، به زبان انگلیسی هستند و برای بهره‌مندی و درک آن‌ها، نیازمند آگاهی از اصطلاحات تخصصی و انگلیسی آن رشته هستید. از طرف دیگر، فراموش نکنید که اصطلاحات انگلیسی حسابداری، کاربرد فراوانی در منابع تحقیقاتی تمامی رشته‌های گفته شده دارند و تسلط بر آن‌ها، پیش‌نیاز انکارناپذیر بهره‌مندی از آن منابع است. در واقع، بخش آموزش حسابداری به زبان انگلیسی وب‌سایت حسابدار ما، نه‌تنها یک دیکشنری زبان تخصصی حسابداری است بلکه مباحث این حرفه را توسط فارغ‌التحصیلان و فعالان این عرصه، به شما آموزش می‌دهد و به همین دلیل، این‌گونه نیست که صرفاً ترجمه لغوی عبارات را در اختیارتان قرار دهد.
اگر هم قصد دارید به بازار کار حرفه‌ای رشته تحصیلی خود وارد شوید و مشغول به کار شوید، هرگز از آشنایی و تسلط بر روی زبان تخصصی حسابداری غافل نشوید.

 اطلاع از اصطلاحات انگلیسی حسابداری ، برگ برنده‌ی ممتازی در جایگاه شغلی شما محسوب خواهد شد.

مهارتی که بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ و قدرتمند را خواهان استخدام شما خواهد کرد. بنابراین اگر در دوران تحصیل و یا حتی کارآموزی هستید، حتماً از دوره‌های آموزش اصطلاحات انگلیسی حسابداری وب‌سایت حسابدار ما استفاده کنید.

دوره های حسابداری به انگلیسی وب سایت حسابدار ما

باز کردن چت
مشاوره رایگان مالی و مالیاتی
با سلام
شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره مالی و مالیاتی بهره مند شوید