انتخاب دسته بندی

مالی برد چیست؟

اعداد و ارقام حیاتی مالی، مالیاتی و قانونی

اگر در فضای مالی و حرفه‌ای کسب و کارهای اقتصادی، فعالیت دارید، مطمئناً با یک سری از اعداد و ارقام حیاتی که نشانگر مبالغ، نرخ‌ها و مهلت‌های مهم مالی و قانونی هستند، آشنا هستید. ارقامی که همواره باید حواستان به آن‌ها باشد، چراکه دانستن و رعایت آن‌ها، لازمه فعالیت و ادامه عملیات بیزینس در چارچوب‌های قانونی و استاندارد مالی، مالیاتی و قانونی است. بسیاری از این ارقام، در هر سال تغییر کرده و به‌روز می‌شوند و بسیاری از آن‌ها عمر بیشتری دارند و در طی سال‌های متمادی ثابت می‌مانند. مواردی نظیر مبلغ حداقل حقوق سالانه قانون کار، مبالغ انواع معافیت‌های مالیاتی، انواع نرخ‌های مالیاتی و بیمه‌ای، مهلت ارسال گزارش‌های مختلف بیمه و مالیات، حد نصاب‌های قانونی و نظایر این‌ها که هر کسی که دستی بر آتش کسب و کار دارد، قطعاً نام چند قلم از آن‌ها را شنیده است.

مالی‌بُرد چیست و چه کمکی می‌کند؟

مالی‌بُرد، صفحه نمایش سریع و خلاصه‌ا‌ی از ارقام، مبالغ و مهلت‌های ضروری مالی و قانونی فعلی و سال‌های گذشته ایران است. با مالی‌بُرد، به سرعت و بدون گرفتار شدن در مقالات و حواشی نامرتبط و متفرقه، می‌توانید مبلغ، نرخ و یا مهلت مالی، مالیاتی و قانونی را که خواهان فوریِ آگاهی از آن هستید، بیابید. تیم تولید محتوای مالی‌بُرد، با هدف تسهیل و افزایش کیفیت دسترسی به اطلاعات مالی، مالیاتی و قانونی، به‌صورت مستمر و اثربخش، مهم‌ترین، به‌روزترین و کاربردی‌ترین مبالغ، نرخ‌ها و مهلت‌های موجود در فضای عملیاتی حسابداری شرکت‌ها، مشاغل و کسب ‌و کارهای اقتصادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مالی‌بُرد به درد چه کسانی می‌خورد؟

حسابداران، حسابرسان، مدیران شرکت‌، صاحبان مشاغل و کسب و کار، کارآفرینان، مشاوران مالی و مالیاتی، کارگران و کارمندان، ممیزان مالیاتی، تحلیل‌گران مالی و اقتصادی، دانشجویان و همه فعالان فضای اقتصادی و کسب و کار، اصلی‌ترین استفاده‌کنندگان مالی‌بُرد هستند. با مالی‌بُرد، دیگر نیازی نیست برای یافتن مبالغ، نرخ‌ها و مهلت‌های مالی، مالیاتی و قانونی، در منابع و مقالات پرحجم و پیچیده جستجو کنید.

باز کردن چت
مشاوره رایگان مالی و مالیاتی
با سلام
شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره مالی و مالیاتی بهره مند شوید