چهارشنبه ۱۲ مهر۱۴۰۲

حسابداری نقدینگی (خزانه داری)

تا به حال به عنوان مدیر بیزینس، صاحب کسب و کار و خلاصه یک فعال اقتصادی، با این سوال مواجه شدید که حسابدارا چه خدماتی به شما ارائه میدن؟ اگر حسابداری رو از یک بیزینس حذف کنیم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اصلا چرا باید حسابدار استخدام کنید و هزینه‌های حسابداری کسب و کارتون رو پرداخت کنید؟
علاوه بر خدمات اصلی یعنی حسابداری مالیاتی، مالی و مدیریت، حسابدارا خدمات فرعی و جانبی دیگه‌ای رو هم به بیزینس‌ها ارائه میدن. درواقع در بسیاری از موارد، خدمات فرعی، پیش‌نیاز ارائه خدمات اصلی هستند و به عبارت بهتر حسابدارا با انجام خدمات فرعی، هم به کسب و کار منفعت می‌رسونن و هم داده‌ها و اطلاعات مالی رو فراهم میکنن که برای انجام خدمات اصلی حسابداری، بهشون نیاز دارند. در این قسمت، یکی از مهم‌ترین خدماتی که حسابدارا به کسب و کار شما ارائه میدن، یعنی حسابداری نقدینگی یا خزانه رو بهتون معرفی می‌کنیم.

تماشای این قسمت به درد چه کسانی می‌خورد؟
  •  مدیران و صاحبان شرکت‌ها
  • مدیران و صاحبان حرفه و مشاغل
  • مدیران و صاحبان استارت‌آپ‌ها
  • فعالان اقتصادی
  • صاحبان ایده‌های تجاری
  • حسابداران

فراموش نکنید که هوش و حواس مالی، کارگاه آموزش حسابداری نیست، بلکه هدفش اینه که به مدیران و کارآفرینان اقتصادی کمک کنه تا دانش و آگاهی مالی و مالیاتی خودشونو به همون اندازه‌ای که برای مدیریت بیزینس و همکاری با حسابدارشون بهش نیاز دارن افزایش بدن.

سوالات متداول

یکی از دلایل اصلی کمبود نقدینگی در کسب و کارها چیست؟

در بسیاری از موارد، خالی بودن جیب کسب و کار، صرفاً به دلیل نبود مدیریت نقدینگی علمی و مناسبه.

حسابداران چگونه امنیت نقدینگی کسب و کارها را افزایش می‌دهند؟

یکی دیگه از خدماتی که حسابدارا به کسب و کارها ارائه می‌دن، حسابداری خزانه است. خدماتی که به شکل حرفه‌ای، از طریق یک سری ساز و کار و اقدامات کنترلی، امنیت نقدینگی بیزینس رو افزایش میده.

۵ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
باز کردن چت
مشاوره رایگان مالی و مالیاتی
با سلام
شما می توانید به صورت رایگان از مشاوره مالی و مالیاتی بهره مند شوید